• Tel : 0216 313 41 50
  • Mail: info@nirtur.com
  • Tel: 0216 313 41 50
  • Mail: info@nirtur.com

Nir Tur

HİZMETLERİMİZ

Personel Taşımacılığı


Amacımız güvene dayalı kusursuz bir hizmet sunmaktır. İşinize, Evinize; sağlıklı, huzurlu, mutlu ve güvenli bir şekilde ulaşmanız vazgeçilmez ilkemizdir. Görevimizin ciddiyetinin ve sorumluluklarımızın farkındayız. Yoğunlaşan istanbul trafiğinde servislerde kalma süresi günlük ortalama iki saat olarak belirlenmektedir. Firma personeline zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik karmaşasından en az şekilde etkilenmesi, rahat ve güvenli yolculuk etmesi Nir Tur tarafından teminat altına alınmıştır.

Öğrenci Taşımacılığı


Çocuklarınızın, sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç ışığında hareket ederek, onlara sağlanacak hizmetin son derece güvenli olması konusunda üst düzey hassasiyet göstermekteyiz. Bu nedenle, istenmeyen durumları, önceden alınacak tedbirlerle önlemeyi kendimize görev edinip çalışmalarımızı bu şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ekibimizi bu sorumluluğu taşıyacak kişilerden oluşturmaktayız. Çağımızın ve sektörümüzün bütün yeniliklerini şirket bünyemize entegre ederek her geçen gün en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Farkımız ve misyonumuz: Çocuklarınızı kendi çocuklarımız olarak düşünerek hareket etmemizdir.Personel ve Öğrenci Taşımacılığı

Güven
100%
Emniyet
100%
Kalite
100%

Firmamız uzman kadrosuyla, yeni çağın gerektirdiği modern anlayışla bu hizmeti kusursuz bir şekilde yerine getirmeyi misyon edinmiştir. GÜVEN, EMNİYET, KALİTE, DÜRÜSTLÜK, TİTİZLİK, güler yüzlü hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti en temel ilkelerimizdir. Sektöre getirdiğimiz yeniliklerle profesyonel taşımacılıkta fark yaratan bir hizmet sunarak zirvedeki yerimizi almayı hedeflemekteyiz.