• Tel : 0216 313 41 50
  • Mail: info@nirtur.com
  • Tel: 0216 313 41 50
  • Mail: info@nirtur.com

Nir Tur

MİSYON & VİZYONUMUZ
Sektördeki eksiklikleri inceleyen ve hizmet kalitesini bu eksiklikleri tamamlayarak artıran Nir Turizm, tecrübeli yönetim kadrosu ve eğitimli ekibiyle alanında hızla yükselen bir grafik çizmektedir. Firmamız uzman kadrosuyla, yeni çağın gerektirdiği modern anlayışla bu hizmeti kusursuz bir şekilde yerine getirmeyi misyon edinmiştir. GÜVEN, EMNİYET, KALİTE, DÜRÜSTLÜK, TİTİZLİK, güler yüzlü hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti en temel ilkelerimizdir. Sektöre getirdiğimiz yeniliklerle profesyonel taşımacılıkta fark yaratan bir hizmet sunarak zirvedeki yerimizi almayı hedeflemekteyiz.
Turizm sektöründe, benimsediği güvenilirlik, konfor, üstün hizmet kalitesi ve anlayışıyla, ülkesinde referans olma ayrıcalığını yaşamak ve daima tercih edilen, örnek alınan bir marka olmaktır.
Kaliteli, güvenli, konforlu, ekonomik yolculuk sunmak ve müşteri memnuniyeti adına sürekli gelişmek,
Hizmet kalitesini devamlı artırarak müşterilerine, çalışanlarına ve işine saygı duyarak, onlara daima en iyiyi sağlamak,
Sektörde her zaman yüksek bir ivmeyle hareket eden bir kuruluş olmak,
Yeniliğe açık, teknolojiyle entegre bir şekilde çalışmak,
İlişkide bulunulan kurum ve kişilerle de uyum içerisinde çalışarak mevcut düzende daima ileriye dönük adımlar atmak,
Ülke turizmine destek vermek, katkıda bulunmak ve bununla da yetinmeyip dünyada tanınır hâle gelmek için sektördeki payını artırarak ilerlemektir.